فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا درون مسابقات جام جهانی وزنه برداری آمریکا را درون این بخش از خبرهای ورزشی سایت شبناک مشاهده نمایید.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن

علی هاشمی وزنه بردار جوان کشورمان که درون مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ آمریکا به نمایندگی از ایران شرکت کرده بود توانست درون وزن ۱۰۵ کیلوگرم وزنه ۱۸۳ کیلوگرمی را به صورت یک ضرب مهار کند و مدال طلای این وزن را تصاحب نماید.

اما اتفاق جنجالی بعد از اهدای مدال برای او رخ داد که بازتاب جهانی را درون پی داشت و بسیاری از وب سايت های جهان به اين پرداختند.

ماجرای دست ندادن علی هاشمی به خانم

یک خانم جوان مسئول اهدای مدال طلا به این وزنه بردار کشورمان بود و بعد از انداختن مدال طلا بر گردن آقای هاشمی دستش را به سوی او برد تا به این وزنه بردار دست بدهد اما علی هاشمی دستان خود را جمع کرد و به او دست نداد.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا

دست دادن بعد از اهدای مدال یک عرف درون مسابقات ورزشی محسوب میشود که ورزشکاران ایرانی به دلیل مسائل فرهنگی و مذهبی نمیتوانند به زنان نامحرم دست بدهند

و درون این مورد نیز قهرمان کشورمان نتوانست به این خانم دست بدهد و مورد انتقاد برخی وب سايت های حارجی قرار گرفت و خبرهای داغ ورزشی تبدیل شد.

دريافت فیلم

واکنش وب سايت های خارجی

بعد از این ماجرا برخی از وب سايت های خارجی این اقدام هاشمی را اهانت آمیز توصیف کردند و نوشتند که او نباید با خانم اهدا کننده مدال به این گونه رفتار میکرد.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا

اما کاربران شبکه های اجتماعی نیز با تقدیر از او به خاطر این اقدام شایسته و مذهبی تشکر کردند.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما