فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی درون کنفرانس خبری و حرکت زشت و خودارضایی مهران احمدی درون نشست خبری فیلم سینمایی مصادره درون جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۹۶ درون زیر ببینید.

حرکت زشت مهران احمدی درون نشست خبری

روز گذشته کنفرانس خبری فیلم سینمایی مصادره ساخته مهران احمدی درون جشنواره فیلم فجر برگزار شد که حاشیه بسیار عجیب و جالبی را به همراه داشت.

درون این نشست برخی آقای کارگردان برای پاسخگویی به سوالات خبرنگاران و منتقدان حاضر شد و درون پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه روش های او برای خنداندن مخاطبان غیراخلاقی هست و واکنش عجیبی نشان داد.

این کارگردان مشهور سینما دستش را به نشانه بسیار غیراخلاقی به پایین برد و شروع به تکان دادن کرد (عمل خودارضایی) و بعد از اینکه خبرنگاران شوکه شده بودند دستش را بالا اورد و اعلام کرد ببینید این بطری را داشتم تکان میدادم و شما اشتباه فکر کردید!

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی درون کنفرانس خبری

این اقدام مهران احمدی بازتاب گسترده ای را درون بین شبکه های اجتماعی داشته و بسیاری از کاربران از این اقدام او انتقاد کردند.

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی

کاربران فضای مجازی با انتقاد از این حرکت او نوشتند درون کنفرانسی که خانم های خبرنگار زیادی وجود داشت او نباید این عمل منشوری را انجام میداد. نيوز های داغ

درون ادامه فرقانی فیلم‌نامه‌نویس اعلام کرد: ما دنبال این نبودیم که مفهوم خاصی را ارائه کنیم بلکه به دنبال طنز تلخ بودیم و دقت داشتیم نشانه‌ها نظم و انظباط خاص خود را داشته باشند.

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدیفیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی درون کنفرانس خبری

سپس مسعود سلامی فیلمبردار فیلم مصادره اعلام کرد: فیلمبرداری این کار یکی از سخت‌ترین کار‌هایی بود که انجام دادم چرا که باید ۳۰ سال گذر زمان را با تغییرات مختلف نشان می‌دادم. برخی صحنه‌ها اتفاقات سرد بود طبیعتاً با رنگ‌ها تلاش می‌کردم این اتفاق بیفتد. خبري سینمای ایران

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی

درون ادامه نشست خبری مهران احمدی کارگردان اثر ماجرای فیلم مصادره را تعریف قصه خودش دانست و دراین خصوص اعلام کرد: این فیلم سیاسی نیست بلکه بستری هست برای اینکه قصه خودم را تعریف کنم.

واقعاً برخورد مأمور درون فیلم واقعی بود و یا دادن غذای برابر موضوعی هست که خودم دیدم و بیان کردم. همچنین قصد گوشه کنایه زدن نداشتم و برای عاقبت بخیری درون فیلمم کاری نکردم.

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما