رودریگو دی آزردو سانتوس سفیر برزیل درون تهران صبح امروز درون محل فدراسیون فوتبال با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

سانتوس درون ابتدا اعلام کرد: حجم مبادلات تجاری دو کشور به حدود ۲٫۵ میلیارددلار رسیده و از نظر سیاسی هم خط فکری نزدیک به هم و مشترک داریم؛ درچنین شرایطی می توان به تقویت روابط ورزشی دو کشور فکر کرد.

سفیر برزیل درون تهران: برزیل را به ایران می آورم

او ادامه داد: من کمتر از یک سال هست که به ایران آمده ام و درون این زمان مدیران رده بالای ۳ وزارتخانه ما برای عقد قراردادهای مختلف به ایران آمده اند. من تمایل دارم که تیم های مختلف ورزش اول دو کشور یعنی فوتبال، ارتباط بیشتری با هم داشته باشند. شما درون فوتسال و فوتبال ساحلی به سطحی ممتاز رسیده اید.

سفیر برزیل درون تهران سپس به دلیل حضورش درون فدراسیون فوتبال اشاره کرد: موضوع اصلی حضور من درون فدراسیون، دعوت تیم ملی برزیل به ایران هست. می دانم این کار بسیار سخت هست؛ اما من رابطه ای بسیار خوب با فدراسیون فوتبال برزیل و دبیرکل فدراسیون کشورم دارم و امیدوارم درون جلسه هفته آینده با مدیران فدراسیون فوتبال برزیل، بتوانم آنها را راضی کنم. 

ولي پیدا کردن یک جای خالی درون تقویم فشرده تیم ملی برزیل هم کاری دشوار هست. دقیقا نمی دانم هزینه های این بازی چقدر هست؛ اما امیدوارم شرکت ها و بانک های ایرانی بتوانند درون کنار هم اسپانسر این بازی بزرگ شوند. 

ولي قبل از بازی دو تیم ملی، باید یک تیم باشگاهی برزیل به ایران بیاید تا ایرادهای انجام بازی اصلی درون جریان این بازی باشگاهی شناخته و مرتفع شود.سانتوس درون پایان اعلام کرد: می دانم آبادان چه اتمسفری دارد و مردم اين چقدر به برزیل علاقه دارند. 

خیلی دوست دارم یک روز به آنجا بروم و یک بازی صنعت نفت را از نزدیک ببینم. درون ادامه این جلسه مهدی تاج به صحبت پرداخت و اعلام کرد: من بسیار خوشحالم که شما را درون اینجا می بینم و امیدوارم با وجود سفیر فوتبالدوستی مانند شما ارتباط تیم های فوتبال دو کشور بیشتر و بیشتر شود. 

دو کشور درون فوتسال و فوتبال ساحلی مسابقات متعددی را برگزار کرده اند. اما درون فوتبال تعداد این بازیها کم هست. ما تمام تلاش خود را برای مذاکره با اسپانسر انجام می دهیم و فکر می کنم هستند شرکتهایی که برای این بازی حاضر به همکاری و شراکت باشند. 

برزیل خیلی راحت به فوتبالیستهای ما ویزا می دهد که لازم هست برای این مورد از شما تشکر کنم.درون پایان این جلسه هدایای فدراسیون فوتبال به رودریگو دی آزردو سانتوس داده شد.

منبع: تابناک

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما