زندگینامه مهدی قائدی و همسرش + تصاویر مهدی قائدی فوتبالیست جوان ایرانی که درون حال حاضر درون تیم استقلال تهران بازی میکند را درون این بخش از زندگینامه ورزشکاران سایت شبناک مشاهده مینمایید.

زندگینامه مهدی قائدی

زندگینامه مهدی قائدی متولد ۱۴ آذرماه ۱۳۷۷ درون شهر بوشهر میباشد او از فوتبالیست های جوان ایرای بوده که درون تیم استقلال تهران بازی میکند.

زندگینامه مهدی قائدی و همسرش + تصاویر مهدی قائدی

دارای یک خواهر و دو برادر هست که ورزشکار هستند ولی به صورت حرفه ای ورزش را دنبال نمیکنند.

شروع فوتبال

او از کودکی فوتبال بازی میکرد و علاقه بسیار زیادی به این رشته ورزشی داشت.

درون سال ۱۳۹۰ فوتبالش را درون تیم ایران جوان بوشهر آغاز کرد درون تیم نوجوانان و جوانان این تیم بازی کرد سه سال درون این باشگاه ادامه داد و سپس راهی تیم شاهین بوشهر شد.

زندگینامه مهدی قائدی و همسرش + تصاویر مهدی قائدی

با تیم شاهین بوشهر توانست درون رقابت های جام حذفی ایران بدرخشد و مورد دقت مربیان و تیم های بزرگ قرار بگیرد.

به همین دلیل بعد از درخشش درون جام حذفی به تیم بزرگسالان ایران جوان بوشهر پیوست و عملکر قابل قبولی را از خود ارائه داد و مورد تجه مسئولان باشگاه استقلال تهران قرار گرفت.

بهترین بازیکن لیگ دسته اول

عملکرد خوب او درون تیم شاهین و ایران جوان بوشهر سبب شد که از طرف کارشناسان سازمان لیگ به عنوان بهترین و پدیده لیگ یک گزينش شود.

پیوستن به تیم استقلال تهران

عملکر خوب مهدی قائدی سبب شد که مسئولان باشگاه استقلال تهران به او پیشنهاد بازی درون این تیم را بدهد و درون هفدهم تیرماه ۱۳۹۶ با قراردادی ۵ ساله به صورت رسمی به تیم استقلال تهران پیوست.

زندگینامه مهدی قائدی,تصاویر مهدی قائدی

او درون تیم استقلال تهران به مربیگری علیرضا منصوریان عملکرد خوبی داشت هر چند که درون زمان زمان کمی وارد زمان میشد اما توانست بسیار خوب بازی کند و مورد تشویق هواداران استقلال قرار بگیرد و کم کم به بازیکن فیکس این تیم تبدیل شود.

دعوت به تی ملی جوانان

این فوتبالیست جوان درون سال ۱۳۹۶ به تیم ملی جوانان ایران دعوت شد و دو بازی با انجام داد و توانست نظر مربیان تیم ملی را به خود جلب کند و بازی قابل قبولی را از خود نشان دهد.

شرایط سخت بازی درون استقلال

او درباره حضور درون تیم استقلال گفته هست شاید باور نکنید روز اول می ترسیدم درون تمرین استقلال حاضر شوم چون استرس زیادی برای رویارویی با بزرگان تیم و همچنین طرفداران داشتم

اما وقتی رفتم داخل کمپ و برخورد و استقبال اعضای تیم از بزرگ و کوچک را دیدم انگاری یه سنگ بزرگ از روی شانه های من برداشته شد.

تصاویر مهدی قائدیزندگینامه مهدی قائدی,تصاویر مهدی قائدی

ازدواج و همسرش

مهدی قائدی درون حال حاضر مجرد میباشد و ازدواج نکرده و گفته هست که فعلا برای ازدواج زود هست و تصمیمی برای این امر ندارم و میخواهم برای حضور درون تیم ملی تلاش کنم.

زندگینامه مهدی قائدی و همسرشزندگینامه مهدی قائدی و همسرش,همسر مهدی قائدی

instagram mehdi ghaed

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما