زندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری به خاطر اسرائیل خبری جالب و جنجالی هست که این بخش از زندگینامه ورزشکاران سایت شبناک برای شما اماده نموده ایم.

زندگینامه علیرضا کریمی

علیرضا کریمی متولد ۱۳۷۳ درون شهر کرج میباشد او از کشتی گیران برتر ایران هست که با دقت به سن کمی که دارد توانسته افتخارات زیادی را برای ایران کسب کند.

زندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری

او درون حال حاضر دارای دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی درون آسیا میباشد و همچنین یک بار قهرمانی جهان را درون رده جوانان جهان تجربه کرده هست.

او به راحتی میتوانست دو قهرمانی جهان دیگر را برای خود به ارمغان بیاورد که به دلیل باخت های اجباری برای مسابقه ندادن با اسرائیل از دست رفته هست.

ماجرای باخت اجباری علیرضا کریمی

زندگینامه علیرضا کریمی کشتی گیر کشورمان درون بازی های جهانی برای دومین بار به صورت عمدی باخت که با حریف اسرائیلی مسابقه ندهد.

ماجرا از این قرار بود که اگر کریمی حریف روسی خود را شکست میداد به فینال راه پیدا میکرد و با کشتی گیر اسرائیلی رو به رو میشد

او برای اینکه به فینال نرود و با کشتی گیر اسرائیلی مسابقه ندهد بازی خود را درون مقابل حریف ضعیف روسی باخت و از رسیدن به فینال مسابقات باز ماند.

زندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری

باید ببازی علیرضا

درون حین مسابقه این کشتی گیر کشورمان با حریف روسی، مربی او درون خارج از تشک با صدای بلند فریاد میزد “باید ببازی” جمله ای عجیب که فقط درون ورزش کشور ما شنیده خواهد شد.

درون این مسابقه علیرضا کریمی خود را درون اختیار کشتی گیر روسی قرار داد و او هرکاری که میخواست انجام میداد.

انواع فیتیله پیچ های تلخ که کشتی گیر کشورمان را بر روی تشک به چپ و راست می کشاند.

این کشتی گیر میگوید که بازی من با حریف روسی همزمان با کشتی نماینده اسرائیل با امریکا شروع شد و من هیچگاه فکرش را هم نمیکردم که حریف آمریکایی شکست بخورد.

Alireza Karimi Olympic athlete

ایسنا: درست زمانی که من با اختلاف از حریف روسی خود جلو بودم به ناگهان مربیانم شروع به داد و فریاد کردند که باید ببازی باید ببازی

زندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری

وقتی که تایم استراحت داده شد و فهمیدم که کشتی گیر اسرائیلی مسابقاه خود را برده هست و من باید به اجبار میباختم که درون مرحله فینال با او مسابقه ندهم انگار دنیا روی سرم خراب شد.

به یکباره تمامي تلاش ها و تمرین هایی که درون این سالها کشیده بودم که بتوان به فینال برسم از جلوی چشمانم عبور کرد. /ایسنا

زندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری به خاطر اسرائیلزندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری

واکنش ها به باخت اجباری علیرضا کریمی

درون پی این اتفاق واکنش های بسیار زیادی درون وب سايت ها و فضای مجازی به راه افتاد.

برخی ها معتقدند که اگر قرار نیست با اسرائیلی ها مسابقه دهیم خب چرا باید ببازیم؟ میتوان مسابقات را برد و زمانی که با حریف اسرائیلی مواجه شدیم بگوییم که اسرائیل را به رسمیت نمیشناسیم و با انها مسابقه ندهیم.

زندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری

اما اینکه با باخت های اجباری و عمدی درون مراحل مقدماتی بخواهیم به این هدف برسیم که باید درون میادین بین المللی ورزشکاران را اعزام نکنیم.

زندگینامه علیرضا کریمی و ماجرای باخت اجباری به خاطر اسرائیل

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما