زندگینامه شهربانو منصوریان و همسرش + تصاویر خواهران منصوریان قهرمانان ووشوی ایران و جهان را درون این بخش اماده نموده ایم که امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

زندگینامه شهربانو منصوریان

زندگینامه شهربانو منصوریان ووشکار تیم ملی بانوان ایران متولد ۱۳۶۴ درون شهر سیمرم اصفهان هست که افتخارات زیادی را توانسته برای کشورمان کسب کند او از مربیان این رشته نیز محسوب میشود و دارای چند باشگاه ورزشی بوده که به بانوان اموزش میدهد. درون ادامه این بخش از زندگینامه ورزشکاران درون سایت شوکنا به زندگیامه او میپردازیم.

زندگینامه شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

خانواده منصوریان

شهربانو منصوریان درون یک خانواده ای ۸ نفره به دنیا امده هست او عضو دوم خواهران هست خانواده ای که از نظر اقتصادی درون وضعیت بسیار بدی بوده و ابتدایی ترین نیازهای خانه را به سختی تهیه میکردند.

دو خواهر دیگر او به نام سهیلا منصوریان و الهه منصوریان از قهرمانان ووشوی جهان هستند.

پدر این خانواده درون زمین های کشاورزی کار میکرده ولي زمین هایی که برای مردم بوده و او فقط بر روی زمین ها کارگری میکرده هست.

شهربانو منصوریان میگوید که وقتی پدرم بر سر زمین میرفت که کار کند من هم با تمام وجودم به همراهش میرفتم و با او کار میکردم چرا که از نظر اندام و هیکل پدرم وضعیت خوبی نداشت و منم برای کمک به او همراهش کار میکردم.

مادر خواهران منصوریانمادر شهربانو منصوریان,مادر خواهران منصوریان

بعد از مدتی پدرش به دلیل عدم توانایی مالی آنها را ترک میکند و به شیراز میرود و درون آنجا ازدواج میکند و انها را برای همیشه تنها میگذارد.

شروع رشته ووشو

بعد از اینکه پدرش خانه را ترک میکند او برای تامین نیازهای خانه مجبور میشود که از کلاس پنجم دبستان ترک تحصیل کند و برای کار به شیراز برود و درون انجا به کارگری بپردازد و سپس بعد از مدتی برای تفریح به کلاس رزمی میرود و درون انجا با رشته ووشو اشنا میشود و با تمام توان درون این رشته فعالیت میکند.

زندگینامه شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

او درون این رشته تمام تلاش خود را میکند و به صورت حرفه ای اين را ادامه میدهد تا جایی که درون کشور به چند مقام قهرمانی دست پیدا میکند.

سپس دو خواهر خود سهیلا و الهه را نیز به این ورزش دعوت میکند و حالا انها هم از قهرمانان جهان به شمار میروند و شهرت جهانی دارند.

ازدواج و همسرش

بعد از ازدواج همسرش او را درون زندگی خیلی کمک کرد و همیشه مشوق او درون ورزش بوده هست.

همسر شهربانو منصوریانزندگینامه شهربانو منصوریان و همسرش,همسر شهربانو منصوریان

او میگوید همسر همیشه درون کنارم بود و من هیچگاه احساس تنهایی نکردم و عاشق همسرم هستم و به او افتخار میکنم.

زندگینامه شهربانو منصوریان و همسرشزندگینامه شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

بدترین خاطره زندگی

وی میگوید که بدترین خاطره زندگی‌ام درون یک مرغ فروشی بوده !

زمانی که خواهر بزرگم مرضیه میخواست ازدواج کند برای مهمانی پولی نداشتیم و با پدرم به مرغ فروشی محله رفتیم که نسیه مرغ بخریم ولی مرغ فروشی اعلام کرد که حسابتان پر شده و دیگر نمیتوانم به شما نسیه بدهم و من آنقدر به او التماس و گریه کردم که بلاخره قبول کرد که به ما مرغ بدهد و درون ازای پولش درون مغازه اش کار کنم…

سلفی شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

instagram shahrbano mansurian

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما