فیلم ریختن هدیه کریسمس سفیر ایران درون سطل آشغال توسط نماینده هلند را دربخش خبرهای داغ سایت شبناک ببینید.

یکی از نماینده های پارلمان هلند درون اقدامی قبیحانه و بی ادبانه هدیه کریسمس سفارت ایران را درون سطل آشغال ریخت!

ماجرای ریختن هدیه کریسمس سفیر ایران درون سطل آشغال

ماجرا از این قرار بوده که ایران به رسم هر ساله درون روزهای نزدیک به کریسمس سوغات ایران را به همراه کارت های تبریک به مقامات کشورهای مختلف ارسال میکند.

امسال هم مطابق هرسال کارت تبریک به همراه بسته ای پسته را برای مقامات هلندی فرستاد که قبل از رسیدن به دست مقامات توسط یکی از نمایندگان پارلمان این کشور به سرنوشت بسیار بدی مواجه شد.

نماینده پارلمان هلند درون اقدامی بسیار زشت این هدیه را به سطل زباله ریخت او درون ویدئویی اعلام میکند که ایران برای مقامات مرد هلند فقط هدیه و تبریک فرستاده و زنان را نادیده گرفته و سپس این هدیه را درون سطل آشغال میریزد.

فیلم ریختن هدیه کریسمس سفیر ایران درون سطل آشغال

دريافت فیلم

واکنش سفارت ایران اقدام نماینده پارلمان هلند

سفارت ایران درون واکنش به این اقدام زشت نماینده هلند اعلام کرد که این کار توسط یکی از نماینده های پارلمان هلند صورت گرفته و مقامات این کشور به خاطر این بی احترامی او را مورد انتقاد قرار داده اند.

فیلم ریختن هدیه کریسمس سفیر ایران درون سطل آشغال

گویا این آقا بنا به تفکرات اشتباه فکر کرده این هدیه فقط برای مقامات مرد هلند فرستاده شده درون صورتی که درون کارت تبریک به تمامي مقامات تبریک گفته شده هست و بانوان نیز شامل اين بوده هست. خبري سیاسی

درون پی این اقدام بسیاری از ایرانیان مقیم اروپا درون مقابل پارلمان هلند جمع شد و از خواستار عذرخواهی این آقای نماینده شده هست.

فیلم ریختن هدیه کریسمس سفیر ایران درون سطل آشغال

درون همین حال با پیگیری سفارت، وزارت امور خارجه هلند از این اقدام ناآگاهانه این چهره حزبی هلند ابراز تاسف کرده هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما