ملی پوش کشتی آزاد ایران که با نماینده رژیم صهیونیستی درون جریان مسابقات جهانی روبرو نشده بود، از رفتار مسئولان انتقاد کرد.

چند روز بعد از اتفاقاتی که برای علیرضا کریمی درون مسابقات کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان رخ داد؛ وزارت ورزش سعی کرد از این کشتی گیر تجلیل کند. روز گذشته وزیر ورزش درون جمع روسای فدراسیون های ورزشی به این کشتی گیر به خاطر روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی جایزه ای اهدا کرد.

اظهارنظر تند کریمی: از من سوءاستفاده سیاسی کردند!

با این حال علیرضا کریمی درون اعلام کرد و گویی که امروز با رادیو تهران داشت، به شدت از مسئولان انتقاد کرده هست.

گفتند با رییس جمهور جلسه داری!

دیروز با من از طرف استان تماس گرفتند. گفتند که جلسه خصوصی با وزیر و رییس جمهور داری. من هم به آنجا رفتم؛ اما متوجه شدم که نرم افزار چیز دیگری هست. فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بود که فقط بگویند از من تجلیل کردند تا حواشی بخوابد.

قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

من گوشی ام را خاموش کرده بودم و نمی خواستم صحبت کنم. با پدرم تماس گرفتند و گفتند که وزیر می خواهد با رییس جمهور درون یک جلسه خصوصی شرکت کند و من هم به آنجا رفتم. من ناراحتم از اینکه خیلی ها می خواهند از من سوءاستفاده سیاسی و دسترس ابزاری کنند.

اصلا از این تجلیل راضی نیستم

من اصلا از این تجلیل راضی نبودم و اصلا درون جریان این نرم افزار هم نبودم. درون واقع درون عمل انجام شده، قرار گرفتم. دیروز کلا ۱۰ سکه به من دادند. دیروز اصلا درون جریان نرم افزار نبودم و رفتم و دیدم که دوربین و خبرنگار آنجاست. بازهم می گویم که فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بوده هست.

می‌خواهم قویتر از گذشته برگردم

درباره آینده هم باید بگویم که مثل همیشه و قویتر بار دیگر شروع کنم تا بتوانم درون مسابقات آینده به چیزی که می خواهم برسم.

از علیرضا رضایی تشکر می کنم

باید از تمامي و بیشتر باید از علیرضا رضایی تشکر کنم. او درون این زمان زحمات زیادی کشید. هیچ کس درون اين شرایط قبول نمی کرد که هدایت تیم امید را قبول کند؛ اما رضایی آمد و زحمت کشید و پای تمامي ناکامی ها هم ایستاد.

فدراسیون به من لطف کرد

قرار بود هر کسی درون مسابقات امیدهای جهان مدال طلا بگیرد، مجوز حضور درون انتخابی تیم ملی را کسب کند. متاسفانه برای من شرایطی رخ داد که نتوانستم به مدال برسم و فدراسیون لطف کرد که به من سهمیه داد.

منبع: ورزش سه

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما