از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها درون اعتراضات خیابانی درون ایران را به همراه جزئیات درون این بخش از حوادث سایت شبناک مشاهده نمایید.

جزئیات اعتراضات خیابانی درون ایران

هیچکسی فکرش را هم نمیکرد که گرانی تخم مرغ به خیابانها کشیده شود و برخی از اراذل و اوباش هم از این نارضایتی نهایت دسترس را کنند.

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها درون اعتراضات خیابانی

شاید طاقت مردم لبریز شده بود و با یک افزایش قیمت طغیان کرد.

حالا ماجرا به جاهای باریک کشیده شده هست و برخی از افراد سودجو و ضدانقلاب هم به میان مردم معترض به گرانی امده و با تحریک انها مسیر شعارها را تغییر داده اند شعارهایی که ابتدا درباره وضعیت اقتصادی بود و حالا علیه نظام سر داده میشود.

آتش زدن اموال عمومی توسط اعتشاش گراناز آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها درون اعتراضات خیابانی

اعتراضات از کجا شروع شد؟

بعد از افزایش قیمت تخم مرغ و همچنین خبرهای ۱۵۰۰ تومان شدن بنزین سبب شد درون فضی مجازی کمپین ها نارضایتی اقتصادی شکل بگیرد و درون نهایت آقای سید احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد درون یک فراخوان از مردم مشهد بخواهد که برای مردم برای این افزایش قیمت ها درون یک راهپیمایی مسالمت آمیز به خیابان بیایند. نيوز های داغ

اما این راهپیمایی به حاشیه کشیده شد و برخی از افراد شعارهای اقتصادی را به سیاسی تغییر دادند و انتشار ویدئوها و خبرهای تظاهرات مردم مشهد درون وب سايت ها منتشر شد.خبري سیاسی

این جرقه ناآرامی ها شد و کم کم شهرهای دیگر کشور هم شاهد تظاهرات و اغتشاش شد.

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته شدن

معترضان به وضعیت معیشتی و اقتصادی خیلی بدشانس بودند چرا که برخی از اراذل و اوباش کاری کردند که آنها نتوانند خواسته های خود را درون خیابانها طلب کنند!

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها درون اعتراضات خیابانی

برخی از ارذل و اوباش با اغتشاش و آسیب رساندن به اموال و امکان عمومی سبب تنش و درگیری با نیروی انتظامی شد.

درون برخی از شهرها حتی تعداد از افراد ضدانقلاب به سوی پلیس تیراندازی میکردند و سبب شهادت تعدادی از عوامل نیروی انتظامی شدند.

این درگیری ها حتی به کشته شدن تعدادی از هموطنان مان درون جریان این اتفاقات شد.

درون خبرهایی که از فضای مجازی به چشم میخورد ویدئوهایی هست از آتش زدن پاسگاه شهر قهدریجان استان اصفهان و همچنین کشته شدن چند نفر درون این شهر…

از آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها درون اعتراضات خیابانیاز آتش زدن پاسگاه تا تیراندازی و کشته ها درون اعتراضات خیابانی

امیدواریم که این حوادث تلخ و ناراحت کننده به زودی پایان بیابد چرا نه برای مردم و نه برای وضعیت کشورمان مفید هست.

امیدواریم که دولت نیز روشی را برای شنیدن صدای اعتراض مردم درون نظر بگیرد که دیگر شاهد سوء دسترس های گروه های ضد انقلابی درون میان مردم نباشیم.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما